11/11 Головна

Курс відкритих лекцій для молодого дослідника “Must-have для дослідницької діяльності”

Курс відкритих лекцій для молодого дослідника “Must-have для дослідницької діяльності”

Друзі! Бібліотека КПІ запрошує аспірантів КПІ ім. Ігоря Сікорського та усіх охочих молодих дослідників розглянути разом із нашими лекторами базові теми, що стосуються різних аспектів дослідницької діяльності – від пошуку джерельної бази до формування іміджу науковця!

Програма курсу складається з семи онлайн-лекцій.

  • 14 листопада, 16:00 – «Пошук наукової інформації»;

  • 21 листопада, 16:00 – «Основи управління дослідницькими даними»;

  • 28 листопада, 16:00 – «Бібліографічний менеджер Zotero: від знайомства до ефективного використання»;

  • 5 грудня, 16:00 – “Основи академічного письма або Доброчесний публікаційний шлях”;

  • 12 грудня, 16:00 – «Розуміння науки через цифри: наукометрія для практиків»;

  • 19 грудня, 16:00 – «Міжнародні стилі цитування: від обговорення до ефективного використання»;

  • 26 грудня, 16:00 – «Створення та актуалізація профілів авторів в цифровому середовищі».

Реєстрація.

Сертифікати за проходження не передбачено: проходження курсу засвідчується виключно набутими знаннями, навичками та вміннями!

читати далі
07/11 Головна

Вебінари від Clarivate

Пропонуємо взяти участь у безкоштовних вебінарах від Clarivate, що заплановані на листопад 2024 року. Вебінари проводяться на платформі ZOOM.

Вебінари від Clarivate українською мовою проводить Ірина Тихонкова PhD Customes Success Consultant Clarivate:

14 листопада

«Дисертація: від планування до використання»

Дисертація – особливий вид наукової роботи. Плануванння, виконання, захист та використання дисертації. Використання ресурсів компанії Clarivate: Web of Science, Core Collection, ProQuest™ Dissertations & Theses Citation Index, EndNote, EndNote Click, Pivot-RP, MJL, JCR у роботі з дисертацією.

Реєстрація

28 листопада

«Границі чи обмеження Web of Science Core Collection. Чому це має значення?»

Вебінар присвячений бібліометричному аналізу — цілісності та обсягу даних. Університети та науково-дослідні установи все більше залежать від бібліометричних показників під час оцінювання, прийняття рішень про фінансування, тощо, але недосконалі дані чи неякісно визначені аналітичні межі можуть призвести до викривлених результатів і хибних стратегій. Як за допомогою ресурсів Web of Science Core Collection створити точні та структуровані дані, які зможуть забезпечити ефективність досліджень, розуміння моделей співпраці та впливу.

Реєстрація

Детальніше за посиланням

читати далі
06/11 Головна

Оформити список джерел для своєї роботи

Маємо новину щодо нашої послуги “Оформити список джерел для своєї роботи”!

Її доповнено новими стилями:
  • APA style – Стиль Американської Психологічної Асоціації;
  • IEEE style – Стиль Інституту Інженерів Електротехніки та Електроніки.
читати далі
28/10 Головна

Важлива інформація!

Друзі!

Важлива інформація: 29 жовтня – 1 листопада освітній простір CLUST Space не буде доступний для відвідування як коворкінг.

Перепрошуємо за незручності та дякуємо за ваше розуміння!

І нагадуємо про інші місця Бібліотеки КПІ, де ви можете працювати, навчатися або відпочивати – затишні простори нашого комп’ютерного класу (1.3.) та читальних залів 4.2., 6.2., 6.3.; а також холи, які чудово підійдуть як для індивідуальної, так і для командної роботи.

Чекаємо на вас!

читати далі
24/10 Головна

Рекомендації щодо укладання плану управління дослідницькими даними

Продовжуємо Міжнародний тиждень відкритого доступу важливою новиною!

Презентуємо препринт “Рекомендації щодо укладання плану управління дослідницькими даними. Інструкція користувача DMPonline”. Він підготований нашою заступницею директора з інформаційної підтримки освіти та досліджень, координаторкою напряму управління дослідницькими даними Бібліотеки КПІ Світланою Петруновською.

Тут надані рекомендації щодо структури та складових Плану управління дослідницькими даними, правила заповнення розділів Плану, наведено шаблони відповідей. Додаток містить інструкцію з роботи з онлайн інструментом зі створення Плану УДД – DMPonline

Сам цей препринт – це теж про відкритий доступ. Бо ми хочемо почути вашу думку, дізнатися ваші враження, подивитися на наведену інформацію очима дослідників, які користуватимуться цим виданням. Тож запрошуємо до співпраці викладачів, експертів, науковців: нам важливо знати, що використана термінологія є точною та зрозумілою. Можливо, необхідно запозичити специфічні приклади з конкретних дисциплін?

Це допоможе нам у формуванні компетенцій з управління дослідницькими даними, що дозволить вченим, зрештою, зосередитися на своїх наукових завданнях, покладаючись на експертну підтримку у всіх аспектах управління дослідницькими даними. Ваші пропозиції та запитання надсилайте на пошту s.petrunovska@library.kpi.ua. Дякуємо! Разом ми можемо більше!

читати далі

Контакти

+38 (044) 204-82-75
library@library.kpi.ua
пр. Берестейський (Перемоги), 37 Л,
м. Київ, 03056


Бібліотека на мапі