Бібліотека КПІ – Бібліотека року 2024!
Сьогодні розпочалася традиційна звітно-виборна конференція ВГО Українська бібліотечна асоціація. Завжди класно і тепло зустрічатися з колегами з інших бібліотек, з різних куточків України. Тішимося такому цінному живому спілкуванню.
Традиційно під час конференції відбувається нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу “Бібліотека року 2024”. Цьогоріч переможцем конкурсу стала саме наше Бібліотека – за проєкт “Сучасний освітній безпечний простір CLUST Space”. Дякуємо бібліотечній спільноті за високу відзнаку! І дякуємо нашим друзям, партнерам та колегам, КПІшникам – всім, завдяки кому наш освітній безпечний простір став реальністю!
Подаруй книгу на фронт
Бібліотека КПІ долучається до ініціативи збору книжок для військовослужбовців “Книга на фронт”.
За час існування цього важливого проєкту, бійці та бійчині в зоні бойових дій, а також ті, хто перебувають на лікуванні в шпиталях або проходять реабілітацію у відповідних центрах, отримали від книголюбів вже понад 28 тисяч різноманітних книг.
Запрошуємо усіх небайдужих долучитися до цієї ініціативи! Проєкт “Книга на фронт” приймає як нові книги, так і вживані у гарному стані з домашніх бібліотек. Це може бути художня література різних жанрів, книги з психології, саморозвитку, військової справи, науково-популярні видання, поезія, комікси та манга.
ВАЖЛИВО: у якості книжкових подарунків для наших захисників не приймаються книги російською мовою, а також наукова та навчальна література (наукові монографії, підручники, посібники тощо).
Книжки для наших захисників ви можете залишити на Довідці (1 поверх) у робочі години Бібліотеки. Збір книжок триває до 6 грудня.
читати даліКурс відкритих лекцій для молодого дослідника “Must-have для дослідницької діяльності”
Курс відкритих лекцій для молодого дослідника “Must-have для дослідницької діяльності”
Друзі! Бібліотека КПІ запрошує аспірантів КПІ ім. Ігоря Сікорського та усіх охочих молодих дослідників розглянути разом із нашими лекторами базові теми, що стосуються різних аспектів дослідницької діяльності – від пошуку джерельної бази до формування іміджу науковця!
Програма курсу складається з семи онлайн-лекцій.
-
14 листопада, 16:00 – «Пошук наукової інформації»;
-
21 листопада, 16:00 – «Основи управління дослідницькими даними»;
-
28 листопада, 16:00 – «Бібліографічний менеджер Zotero: від знайомства до ефективного використання»;
-
5 грудня, 16:00 – “Основи академічного письма або Доброчесний публікаційний шлях”;
-
12 грудня, 16:00 – «Розуміння науки через цифри: наукометрія для практиків»;
-
19 грудня, 16:00 – «Міжнародні стилі цитування: від обговорення до ефективного використання»;
-
26 грудня, 16:00 – «Створення та актуалізація профілів авторів в цифровому середовищі».
Сертифікати за проходження не передбачено: проходження курсу засвідчується виключно набутими знаннями, навичками та вміннями!
читати даліВебінари від Clarivate
Пропонуємо взяти участь у безкоштовних вебінарах від Clarivate, що заплановані на листопад 2024 року. Вебінари проводяться на платформі ZOOM.
Вебінари від Clarivate українською мовою проводить Ірина Тихонкова PhD Customes Success Consultant Clarivate:
14 листопада
«Дисертація: від планування до використання»
Дисертація – особливий вид наукової роботи. Плануванння, виконання, захист та використання дисертації. Використання ресурсів компанії Clarivate: Web of Science, Core Collection, ProQuest™ Dissertations & Theses Citation Index, EndNote, EndNote Click, Pivot-RP, MJL, JCR у роботі з дисертацією.
28 листопада
«Границі чи обмеження Web of Science Core Collection. Чому це має значення?»
Вебінар присвячений бібліометричному аналізу — цілісності та обсягу даних. Університети та науково-дослідні установи все більше залежать від бібліометричних показників під час оцінювання, прийняття рішень про фінансування, тощо, але недосконалі дані чи неякісно визначені аналітичні межі можуть призвести до викривлених результатів і хибних стратегій. Як за допомогою ресурсів Web of Science Core Collection створити точні та структуровані дані, які зможуть забезпечити ефективність досліджень, розуміння моделей співпраці та впливу.
Детальніше за посиланням
читати даліОформити список джерел для своєї роботи
Маємо новину щодо нашої послуги “Оформити список джерел для своєї роботи”!
- APA style – Стиль Американської Психологічної Асоціації;
- IEEE style – Стиль Інституту Інженерів Електротехніки та Електроніки.
Звертайтеся!