Аудіогід «Українці в світі»
Що насамперед привертає увагу в Бібліотеці КПІ? Величний атріум, гвинтові сходи, портретна галерея…
Стоп, що за галерея? Як вона тут з’явилася? Хто всі ці люди на портретах і який зв’язок між ними?
Докладно відповідаємо на ці питання в першій аудіоекскурсії по портретній галереї «Українці в світі». Мета галереї – представити сучасникам відомих та невідомих діячів у різних сферах людської діяльності, народжених Україною, що відіграли помітну роль в світовій історії. Всього на просторах Бібліотеки розміщені 825 портретів. У формування експозиції закладено два основних принципи: хронологічний і за сферами діяльності. Експозиція проекту в бібліотеці КПІ має такі розділи: Античність, Скіфська доба, Постаті Княжої доби; Постаті Козацької доби; Духовні постаті та церковні діячі; Стародавня книга та діячі, що стояли у витоків книгодрукування; Видатні спортсмени, Науково-технічний прогрес з підрозділами: Науковці, Ректори, Авіація, космонавтика. Аналогами в світі є Національна портретна галерея в Лондоні, Едінбурзі, Вашингтоні.
Чому аудіоекскурсія?
- ідеально підійде для інтровертів
- доступна в будь-який час
- музичний супровід з Середньовіччя
- факти і персоналії, які стануть в нагоді
Шукайте аудіоекскурсію на сайті бібліотеки.
Якщо маєте бажання долучитись до створення аудіоекскурсій – чекаємо вас в Культурно-освітньому центрі на 1 поверсі Бібліотеки.
Аудіоекскурсія створена спільно з медіаплатформою КПІ ТВ (величезна подяка Євгенію Чайці). Окремо зазначаємо дебют в якості диктора нашої бібліотекарки з прекрасним тембром – Тетяни Катуніної.